Říjen 2008

For Heaven´s Sake...

29. října 2008 v 19:31 | AP |  Ďábelské myšlenky
Konečně jsem zasvěcena do tajů...
...kultu britského scifi-seriálu. Konečně.

Prázdniny? Hohoho...

29. října 2008 v 11:30 | AP |  Milý deníčku...
Byla jednou jedna holčička, a ta holčička milostivě obdržela několik dní volna od milostivé paní ředitelky, a tak to viděla jako velmi světlý okamžik. Ovšem nejen že v totalitní krutovládě česko-italského školství holčičce nedopřáli mít prázdné stránky v jejím nejvíc sexy diářku, ty úkoly by jí byly celkem u prdele až do doby, kdy by jí Giovanna dala cinque za to, že existuje, ale ještě jí bylo oznámeno, že pojedou trávit prázdniny za rodinkou do vidlákova.
A tak holčička v sobotu ráno vstala 6:00 a vyrazila na autobus, protože její prosíravý otec byl v Brusselu/Haagu/Oberamergau/kýho čerta, a její maminka i přes vlastnictví řidičského průkazu neřídí (což holčička nechápe).
Prázdniny si užila v doprovodu rýmy jak sv*ň, každé ráno vstávala kolem 7:30ti, celý den nosila cihly/skládala dřevo/míchala beton (twe takovej beton byste fakt neumíchali, to vám garantuju :D)/nahazovala/podávala kbelíky které vážily asi třista kilo, ale tohle všechno dělala ze svého vlastního přesvědčení a zcela dobrovolně, aby se nenudila (fakt)...Odnesla to napřiklad noha, na kterou jí upadlo kolečko plný toho dokonalýho betonu, NEHTY (budiž jim země lehká) a třeba taky předloktí.
A tak když holčička přijela v úterý večer domu, otevřely si s maminkou flašku a pily...A druhý den vstala v jedenáct a začala psát s*ačky na blog, protože měla abstinenční příznaky po internetu :)

Maraton

24. října 2008 v 17:57 | AP |  ...and all that jazz
...a ještě ke všemu kulturní, divadlo tři dny za sebou považuju za psychologicky ocenitelný výkon, hlavně kvůli veřejné dopravě/Václavskému náměstí po 10té hodině večerní.
Předem uzpozorňuju, že koho to nezajímá, nenutim ho to číst, vážně :)

Na počátku bylo slovo, a potom byli Drahouškové v divadle Kalich, kam jsjme zavítali s drahoušky Jolčou, Bárou, Simčou, Ondrou, Barou č.2 a Adélou. Jestli se chcete zasmát, běžtě na to, narážky v každý větě, na sex, manželství, sex, Paroubka, sex a taky sex...Vážně sme se zasmáli :)

Ve středu následovala Dobře rozehraná partie v mém oblíbeném, nikdy-nezklamajícím a dokonalém abc, které obšem tentokrát ne úplně splnilo očekávání...Jako bylo to dobrý, to jako jo, ale...něco tomu chybělo (oproti třeba cizincovi, nad kterým už jsem se rozplývala minule) to nebylo až tak nic zvláštního...Ale sranda byla, hlavně když se objevil jistý herec a za mnou se ozvalo "Jééé, to je Jiřík, ze Zlatovláskyyyyy!"A last, but not least, ve čtvrtek jsem více méně, proto, abych se vyhnula matice, vyrazila s magorama ze 6.C (;)), s Kíťuší, Weruší a Cucou do Švandova na Mandragoru. Co si budeme vyprávět, bylo to dopolední představení, důvěra nic moc a očekávání nula. Překvapilo, taková lehčí ptákovina, ale bylo to vtipný, měli dokonalý kulisy, a běhal tam živej pes s živou kočkou...A právě tra kočka mě dostala, jak tak kurva tu chlupatou kouli donutili běhat z jednoho konce jeviště na druhej, je mi záhadou. Asi před ní mávali kusem masa, nebo tahali po jevišti zdechlou myš, netušim. Ale Micka byla prostě dokonalá :)

Pokud se Vám někomu povedlo tenhle informacemi nabitý článek přečíct, gratuluju, pokud ho dokážete strávit, gratuluju dvakrát, a pokud Vám dokonce něco dá,gratulujte sami sobě :)

Paris

17. října 2008 v 16:18 | AP |  ...and all that jazz
Ne, nebyla jsem v Parízu, i když bych moc ráda, a ráda bych si pokecala francouzsky ("ja umim jenom bonžůr!") a taky bych to vzala přes Lyon (a zašla za Williamem a Camillou a asi bych tam zůstala do konce svýho života...)
Ale zpátky, byla jsem v sexy kině na sexy francouzský ambasádě kde mi hned u vchodu nějakej vyloženě anti-sexy chlápek prohrabal kabelku a dontil mě projít pískací brankou (nepískala sem).
Film "Paris" je příběh tanečníka, který zjistí, že umírá, jeho sestry svobodné matky, profesora na univerzitě ( nejlepší postava z celýho filmu, vážně :D ), několika trhovců, kteří přežívají a jako kotrast vystupuje bohatá, moderní společenská vrstva ze čtvri La Defense. Je to komedie s vpodstatě tragickým podtextem, je to film o životě a umírání s humorem.
Z toho tak nějak vyplívá že se mi to líbilo, takže jestli na to chcete jít, užijte si to (ale nenechte před sebe sedat dvoumetrovýho chlápka, vážně...byl nejvyšší v celym kině a jeho hlava byla přesně v úrovni titulků, takže jsem musela spolýhat více méně na svojí chabou francouzštinu)
A jako třešnička na dortu toho francouzskýho večer byl francouzskej Filipe ( bez italskyho Fabia ) ve francouzský créperie s krásnou francouzštinou a můj strašně českej nechápavej výraz :D

Funny Love

10. října 2008 v 19:38 | AP |  Milý deníčku...
Kolektivní týden, aneb my jsme TÁÁÁK sexy! :D
Nápad že ze sebe uděláme pošuky pro zábavu se celkem ujal, setkal se buď s nadšením, lhostejností nebo pochopením, čtvrtou skupinu je zbytečný rozebírat, myslim že vše, co bylo potřeba říct bylo řečeno a opravdu nemá cenu se v tom hrabat.
Připadám si jako sentimentální idiot, ale musim zmínit to, jak sem ráda, že la famosa 4.C je schopná se aspoň občas ve většině na něčem domluvit a...no uznejte, nejsme krásný? :DThe Kid Inside

7. října 2008 v 18:17 | AP |  Ďábelské myšlenky
Já prostě miluju naší třídu, vážně...nikde jinde se tak skvěle nepobavíte ;)

Privatizace

4. října 2008 v 13:48 | AP |  Milý deníčku...
Včera netekla voda. Nebo aspoň netekla voda v Bohnicích. Konkrétně ve škole, takže jsem tam byla přesně 12 minut (nevyplatilo se mi tam chodit, ani na tu desatou), což mi přišlo jako ještě větší vtip než že máme privatizovaný záchody. Protekčně 4.C vybojovala kabinku sama pro sebe, narozdíl od 1/2/5/6 C, která určitě dostane žloutenku. Možná že ta škola bude mít i nějakej hlubší význam, nějakej skrytej smysl, tkerej se skrývá v...hajzlech...Porotože to je to, oč tu kráčí.
Taky jsme konečně byla v cukrárně ve Světozoru, a zjistila, že Františkánská zahrada už neni to, co bejvala...fetky a zkuřky všude.
So, make love, not war a nestěžujte si že tady na to kašlu, protože chřipka se mi naštěstí zatim ( ťuk ťuk na dřevo) vyhejbá :)