Prázdniny? Hohoho...

29. října 2008 v 11:30 | AP |  Milý deníčku...
Byla jednou jedna holčička, a ta holčička milostivě obdržela několik dní volna od milostivé paní ředitelky, a tak to viděla jako velmi světlý okamžik. Ovšem nejen že v totalitní krutovládě česko-italského školství holčičce nedopřáli mít prázdné stránky v jejím nejvíc sexy diářku, ty úkoly by jí byly celkem u prdele až do doby, kdy by jí Giovanna dala cinque za to, že existuje, ale ještě jí bylo oznámeno, že pojedou trávit prázdniny za rodinkou do vidlákova.
A tak holčička v sobotu ráno vstala 6:00 a vyrazila na autobus, protože její prosíravý otec byl v Brusselu/Haagu/Oberamergau/kýho čerta, a její maminka i přes vlastnictví řidičského průkazu neřídí (což holčička nechápe).
Prázdniny si užila v doprovodu rýmy jak sv*ň, každé ráno vstávala kolem 7:30ti, celý den nosila cihly/skládala dřevo/míchala beton (twe takovej beton byste fakt neumíchali, to vám garantuju :D)/nahazovala/podávala kbelíky které vážily asi třista kilo, ale tohle všechno dělala ze svého vlastního přesvědčení a zcela dobrovolně, aby se nenudila (fakt)...Odnesla to napřiklad noha, na kterou jí upadlo kolečko plný toho dokonalýho betonu, NEHTY (budiž jim země lehká) a třeba taky předloktí.
A tak když holčička přijela v úterý večer domu, otevřely si s maminkou flašku a pily...A druhý den vstala v jedenáct a začala psát s*ačky na blog, protože měla abstinenční příznaky po internetu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Símmmaa Símmmaa | E-mail | Web | 29. října 2008 v 18:04 | Reagovat

amen

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama