Leden 2009

Klínovec 09

20. ledna 2009 v 14:23 | AP |  Milý deníčku...
Další víkend, další hory, to prkno se mi začíná líbit čímdáltím víc :)
Tu dokonalost (fakt miloučký to tam bylo) mi kazilo pouze vědomí pátečního testíčku z fyziky (debilní, debilní, debilní), ale i tak jsem se po druhý hodině dostali na florenc a vyrazili do vidlákova (Chomutov). Tam nás vyzvednul táta stlejdy Jilky svojí nejvíc luxusní červenou dodávkou (která byla vážně stěžejním působištěm všeho, včetně kultovní písničky)a dovezl nás do své nejvíc luxusní ubykace.
Následovalo jídlo a aktivity, ostatně stejně jako následující den. Zjištění, že aktivity se dají hrát i za střízliva (relativně) bylo potěšující, a šněk s lachtanem, hermafrodit a především hod stromem (copyright báj Šímon) vstoupí do historie.
Svah byl jednoduše úža a žůžo, až na ty DEBILNÍ HŮLKAŘE (zuzanu vyjímaje, of course), kteří jsou zlí, podlí, neohrabaní, zákeřní, nervózní a serou mě, skoro stejně jako poma, která je můj nepřítel číslo dvě a nemám jí ráda, protože ona mě taky ne (jinak by mi nevyřízla tak hnusnou, hnusou modřinu).
Po návratu jsme se hezky umyli, napapali se a byli jsme rádi, že jsme rádi, a tak sjem hráli hustý hry (třeba bang, u kterýho se všichni kromě mě a Kuby hádali, nebo jungle jam, což je nejvíc hustá hra, popřípadě intermezzo organizované šimonem při němž se trošku projevovala moje soutěživost s profem :D)
Návrat byl krutý, ale tu fyziku sem prostě dala, a tak se můžu s klidným svědomím těšit na další svah :D A moje zlatíčko potřebuje do servisu, a vážně, vážně se tam těší!
P.S.:Souborné dílo Williama Shakespeara ve stodvaceti minutách v divadle v dlouhé je skvělý :)

Genitiv partitivní? A to je nadávka?

12. ledna 2009 v 18:00 | AP |  Milý deníčku...
Ne, já tady na to nekašlu, vážně! to bych si nikdy nedovolila...ale tak, konečně je o čem, že...
Tak zaprvé, konečně jsem viděla sníh z inýho pohledu, ne tu hnědou hnusnou pražskou břečku ve který si ničim boty, přes noc to zmrzne a já si potom ráno ničim páteř (a posledních několik obratlů zvlášť). Krásný, zasněžený sněhový bílý hory!
Simčina chata je luxury, takženc pěkně sjezdovčička pár minut autem...a dobrý, kolena tentokrát obě :D

Potěšilo nás, že jsme si koupily permice za tři hadry a zjistily, že se rozbila čtečka, takže se jezdí zadarmo. Proč by se na to prodávající oibtěžoval upozornit, že...Druhý den další permice, tentokrát stagnoval samotný vlek, a tak jsme po deseti minutách čekání vyrazily pěšky. Jen co jsme vylezly nahoru a nazuly, vlek se rozjel. Rozkošné, že? Jako bombónek jsem si narazila...eh...zadek a to prosím pěkně na dojezdu, před frontou stojících lidí :)

Jinak, naše třídní nemluví. Nemůže...A já se jí nesměju, jenom mi to přišlo docela zábavný, že tanto den byl jediným na světě, kdy ta třída opravdu držela ústa a snažila se odezírat :D
No a jako perla, specielně pro Báru, která se fláká na horách...Dneska na latině jsi přisla o MOC! Nobísek&Vobísek ruleZZZ! :D (a Cipísek taky...a genitiv partitivní obzvlášť :D)