Klínovec 09

20. ledna 2009 v 14:23 | AP |  Milý deníčku...
Další víkend, další hory, to prkno se mi začíná líbit čímdáltím víc :)
Tu dokonalost (fakt miloučký to tam bylo) mi kazilo pouze vědomí pátečního testíčku z fyziky (debilní, debilní, debilní), ale i tak jsem se po druhý hodině dostali na florenc a vyrazili do vidlákova (Chomutov). Tam nás vyzvednul táta stlejdy Jilky svojí nejvíc luxusní červenou dodávkou (která byla vážně stěžejním působištěm všeho, včetně kultovní písničky)a dovezl nás do své nejvíc luxusní ubykace.
Následovalo jídlo a aktivity, ostatně stejně jako následující den. Zjištění, že aktivity se dají hrát i za střízliva (relativně) bylo potěšující, a šněk s lachtanem, hermafrodit a především hod stromem (copyright báj Šímon) vstoupí do historie.
Svah byl jednoduše úža a žůžo, až na ty DEBILNÍ HŮLKAŘE (zuzanu vyjímaje, of course), kteří jsou zlí, podlí, neohrabaní, zákeřní, nervózní a serou mě, skoro stejně jako poma, která je můj nepřítel číslo dvě a nemám jí ráda, protože ona mě taky ne (jinak by mi nevyřízla tak hnusnou, hnusou modřinu).
Po návratu jsme se hezky umyli, napapali se a byli jsme rádi, že jsme rádi, a tak sjem hráli hustý hry (třeba bang, u kterýho se všichni kromě mě a Kuby hádali, nebo jungle jam, což je nejvíc hustá hra, popřípadě intermezzo organizované šimonem při němž se trošku projevovala moje soutěživost s profem :D)
Návrat byl krutý, ale tu fyziku sem prostě dala, a tak se můžu s klidným svědomím těšit na další svah :D A moje zlatíčko potřebuje do servisu, a vážně, vážně se tam těší!
P.S.:Souborné dílo Williama Shakespeara ve stodvaceti minutách v divadle v dlouhé je skvělý :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cucka Cucka | 20. ledna 2009 v 17:29 | Reagovat

byla to krása... a kdybych měla všechno komentovat, tak bych tu byla ještě hooodně dlouho:D P.S. víte co je to "HPD"? :D

2 smarta smarta | 20. ledna 2009 v 17:46 | Reagovat

hamlet princ dánský, ale kde mas lebku? uz si nekdy videla bezlebkovyho hamleta? :D

a jinaks em sem chtela dat tvoji sexy fotku ve stromeckach s vyplou lyzi, ale nejak zahadne mi zmizela z pocitace :D

3 Honzik Honzik | 22. ledna 2009 v 12:43 | Reagovat

tsss prej debilni hulkari... mimochodem ted zavidim ja tak jsme vyrovnany:D

4 Cucka Cucka | 30. ledna 2009 v 19:57 | Reagovat

to je teda škoda že zmizela:D

"... na hlavu vám vypadne dýchací přístroj. pokud jate zde s dítětem, nejdříve si nasaďte masku sobě, a pak nechte smrada ať se dusí" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama