Únor 2009

Madurydní Ples 09

20. února 2009 v 15:56 | AP |  Milý deníčku...
Slibovali největší bombu. Řekněme, že to nebylo špatný :D
Hned na začátku mě pobavila Pája svým "heeej, vyfotíme seeee" a obrázek odeslala mamince. A taky moje neuvěřitelně záslužné obdarovávání prcků (ta budoucí generace je rok od roku drzejší, rok od roku jsou v těch ročnících větší slepice...) a nutná fotka s Davidem (poprvý a naposled mám v ruce pivo!).
Přiopilý profesorský sbor byl božský ("Deme na panáka? DEME NA PANÁKA?"), nejvíc mě dostala Džídža, která se hihňala, a skoro by se dalo říct, že se SMÁLA! A tančení bylo vražedný! Moje nohy ještě nikdy vživotě tak netrpěly. Nadruhou stranu jsem poprvý v životě tančila valčík, poprvý v životě jsem tančila polku a neskácela jsem se na zem. Sice mi málem spadly šaty, ale opravdu jenom málem, a tak to beru jako jeden velký úspěch.
Předtančení všechny krásný (ovšem Ondra mi tam prostě chyběl...), Pomáda nejlepší :D A jako perlička byl moje půlnoční hledání kabelky (Vláďa může děkovat Bohu že se mi od tý doby ještě nedostal do rukou, jinak už by byl v rozkládajícím se stavu).
Neuvěřitelně mě mrzí, že jsem nešla na after, protože jsem údajně přišla o moc. Fňuk.

P.S.-Ano, musím zmínit závěrečný blues s Vlachem, jelikož o něm bdu vyprávět svým dětem. Amen.

Brain-washed

4. února 2009 v 9:43 | AP |  Ďábelské myšlenky
Marta by velmi ráda napsala nějaký opravdu duchaplný, hezký a poučný článek, ale nedokáže to. Místo mozku má totiž čaj. Asi tak dva hektolitry čaje, kterým se snaží "vyléčit" chřipku. A tak tu sedí jak pět peněz, už podruhý sjíždí BBT s.1, protože druhou sérku nemá (a kdyby šla do školy, možná jí mít bude, ale Marta do školy nepůjde, a tak je 2nd-series-BBT-free) a je příliš líná i na to myšlení.
Včera jsem se ještě vyžívala ve škole, dobrovolně, do šesti ( fajn, šla sem v pět domů, ale oficiálně do 18:00) a odrazovala rodiče od toho, aby svoje děti nachali dělat zkoušky do ústavu. Už chápu, že moje maminka, když přijde ze schůzek, je v depresi. Blbost některých "dospělých" je bezmezná.
Taky máme za sebou vysvědčení, rozkošné, že? 11 zameškaných hodin se mi zdá žalostně málo (dvě jedničky, sledujete to, že jo? :D ), a tak to hodlám dohánět. Ovšem víc než vysvědčení mě baví vyhlídka státních maturit, proto že kdo takovouhle ko*otinu dokázal vymyslet, před tím smekám. Nemůžu než souhlasit s domněnkou, že úředníci tam celý rok sedí, hrají solitare, a když už jim to je blbý, vymyslí jak nám kazit náladu :)
Tak xoxo (your gossip girl :D)!